Důležité informace

Organizace školního roku 2018/2019

Podzimní prázdniny: pondělí 29. 10. a úterý 30. 10. 2018 - bez přerušení provozu

Vánoční prázdniny: pondělí 24. 12. 2018 a skončí ve středu 2. 1. 2019 - přerušení provozu  

Jednodenní pololetní prázdniny: pátek 1. 2. 2019 - bez přerušení provozu

Jarní prázdniny: 25. 2. až 3. 3. 2019 - bez přerušení provozu

Velikonoční prázdniny: čtvrtek 18. 4. - bez přerušení provozu, pátek 19. 4. - státní svátek

 

Co sebou do školky?

  • přezůvky s pevnou patou – nejlépe klasické bez šněrování, nedávejte dětem pantofle ani crocsy
  • pohodlné oblečení na pobyt uvnitř a alespoň jednu sadu náhradního oblečení (tričko, kalhoty, ponožky či punčocháče, prádlo), u mladších dětí doporučujeme raději dvě sady náhradního oblečení
  • vhodné oblečení na ven (dle počasí)
  • kartáček na zuby a pastu (dle dohody s učitelkami)
  • pyžamo (u dětí, které ve školce spí)
  • polštářek na spaní
  • hrneček na pitný režim


Všechny věci prosíme podepsat. 

Učitelský sbor

Třída “berušky“ - Anna Dulovcová, Pavla Hámoňová
Třída “sluníčka“ - Iveta Michalíková, Elena Škvorová
Třída “včeličky“ - Marcela Mužíčková, Bc. Lucie Smejkalová, Eva Boháčková 
Třída “koťátka“ - Jaroslava Hlaváčová, Štěpánka Barcalová 
Třída “kuřátka“ - Martina Straková, Bc. Eva Průchová 
Třída “pastelky“ - Petra Bártová DiS, Simona Boumala
Třída “lentilky“ - Bc. Jana Veselá, Martina Velková
Třída “kytičky“ - Bc. Adéla Buňatová, Ing. Eva Linhartová
Třída “motýlci“ - Dana Ježková, Helena Zückerová
Třída “rybičky“ - Květa Havlenová
Třída “medvídci“ - Mgr. Jitka Hrnčířová, Jana Kvášová
Třída “myšky“ - Pavlína Špičková, Alexandra Kováříková, Mgr. Pavla Slezáková 

Stravování a provozní zaměstnanci

Vedoucí školní jídelny: Veronika Janatová 
Hlavní kuchařka: Jitka Sedláčková 
Kuchařky: Irena Čubová, Hana Cardová, Romana Srbová, Petra Karabinošová
Tety - provozní zaměstnanci 
Třída „berušky + sluníčka“: Ela Kocurová 
Třída „koťátka + kuřátka“: Martina Trnobranská 
Třída „lentilky + kytičky“: Simona Lakatošová 
Třída „pastelky“: Lenka Krásová 
Třída „včeličky“: Lenka Fialová 
Třída „rybičky + motýlci“: Sylvie Fraňková
Třída „medvídci + myšky“ : Martina Podroužková 

Školník: Jaroslav, Nádvorník, Jan Kišari