Důležité informace

Organizace školního roku 2019/2020

Podzimní prázdniny: úterý 29. 10. a středa 30. 10. 2019 - bez přerušení provozu

Vánoční prázdniny: pondělí 23. 12. 2019 a skončí v pátek 3. 1. 2020 - dle docházky dětí

Jednodenní pololetní prázdniny: pátek 31. 1. 2020 - bez přerušení provozu

Jarní prázdniny: 2. 3. až 8. 3. 2020 - bez přerušení provozu

Velikonoční prázdniny: čtvrtek 9. 4. bez přerušení provozu, pátek 10. 4. - ostatní svátek (zákon 245/2000 Sb.,)

 

Co sebou do školky?

  • přezůvky s pevnou patou – nejlépe klasické bez šněrování, nedávejte dětem pantofle ani crocsy
  • pohodlné oblečení na pobyt uvnitř a alespoň jednu sadu náhradního oblečení (tričko, kalhoty, ponožky či punčocháče, prádlo), u mladších dětí doporučujeme raději dvě sady náhradního oblečení
  • vhodné oblečení na ven (dle počasí)
  • kartáček na zuby a pastu (dle dohody s učitelkami)
  • pyžamo (u dětí, které ve školce spí)
  • polštářek na spaní
  • hrneček na pitný režim


Všechny věci prosíme podepsat. 

Učitelský sbor

Třída “Berušky“ - Anna Dulovcová, Pavla Hámoňová
Třída “Sluníčka“ - Iveta Michalíková, Elena Škvorová
Třída “Včeličky“ - Marcela Mužíčková, Bc. Lucie Smejkalová, Eva Boháčková 
Třída “Koťátka“ - Jaroslava Hlaváčová, Štěpánka Barcalová 
Třída “Kuřátka“ - Martina Straková DiS, Bc. Eva Průchová 
Třída “Pastelky“ - Petra Bártová DiS, Simona Boumala
Třída “Lentilky“ - Bc. Jana Veselá, Martina Velková
Třída “Kytičky“ - Bc. Adéla Buňatová, Ing. Eva Linhartová
Třída “Motýlci“ - Dana Ježková, Helena Zückerová
Třída “Rybičky“ - Květa Havlenová, Ing. Monika Švábová
Třída “Medvídci“ - Jana Kvášová, Martina Lemešová
Třída “Myšky“ - Pavlína Špičková, Alexandra Kováříková, Mgr. Pavla Slezáková 

Školní asistentka - Petra Bezdíčková
Asistentka pedagoga - Hana Králíková, DiS

Stravování a provozní zaměstnanci

Vedoucí školní jídelny: Veronika Janatová 
Hlavní kuchařka: Jitka Sedláčková 
Kuchařky: Irena Čubová, Hana Cardová, Romana Srbová, Helena Hrabánková
Tety - provozní zaměstnanci 
Třída „Berušky + Sluníčka“: Ela Kocurová 
Třída „Koťátka + Kuřátka“: Veronika Demjanová
Třída „Lentilky + Kytičky“: Simona Lakatošová 
Třída „Pastelky“: Lenka Krásová 
Třída „Včeličky“: Lenka Fialová 
Třída „Rybičky + Motýlci“: Sylvie Fraňková
Třída „Medvídci + Myšky“ : Martina Podroužková 

Školník: Jaroslav Nádvorník, Jan Kišari